Innova успішно захистила права українського підприємця на торговельну марку «RIO»

Спеціалісти компанії Innova успішно захистили права інтелектуальної власності українського підприємця, який здійснює діяльність в галузі виробництва одягу, витратних матеріалів для перукарень, салонів краси, спа-центрів та студій манікюру на торговельну марку «RIO».

Наш клієнт отримав від Укрпатенту повідомлення про можливу відмову у реєстрації торговельної марки «RIO» на тій підставі, що позначення «RIO» заявлене на реєстрацію схоже настільки, що його можна сплутати з словесними знаками «RIO», «РІО» раніше зареєстрованими на користь інших осіб.

15 червня 2020 року Укрпатент ухвалив рішення про реєстрацію торговельної марки «RIO» нашому клієнту, оскільки позначення «RIO» заявлене на реєстрацію матиме різне коло споживачів послуг, і у споживачів не виникатиме враження про належність послуг одній і тій же особі, тому послуги не будуть спорідненими (однорідними).

Богдан Лесик, адвокат з інтелектуальної власності коментує: «Рішення Укрпатенту про реєстрацію торговельної  марки «RIO» дасть змогу нашому клієнту захищати свої права не це позначення і буде подальшим стимулом розвивати бренд».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Задати запитання

Якщо ви хочете отримати безкоштовну консультацію, заповніть форму нижче, і ми зв’яжемось з вами.