Крипто бізнесу

Крипто бізнес — підприємницька діяльність, що здійснюється на ринку криптовалют. На даний момент це надприбуткова діяльність, але разом з тим, це надто ризикована і неврегульована сфера бізнесу. Найпершою та найвідомішою електронною валютою є біткоін (англ. bitcoin). Існує два способи отримання монет bitcoin: генерація їх власними силами або купівля за якусь традиційну валюту (звичайний спосіб конвертації валют). Серед основних бізнесів, що побудовані на криптовалюті можна віднести: майнінг, діяльність бірж з обміну криптовалют, продаж технологічним проектом інвестору нової криптовалюти шляхом її емісії (ICO) та залучення таким шляхом реальних коштів для розвитку стартапу, що працює на технології блокчейн.

 

Правовий захист майнерів

Майнінг (від англ. mining — видобуток корисних копалин) — діяльність з підтримки розподіленої платформи і створення нових блоків з можливістю отримати винагороду в формі емітованої валюти і комісійних зборів у різних криптовалютах, зокрема в біткоїн. Система біткоїн передбачає тільки одну можливість для додаткової емісії — нові біткоїни отримує як винагороду той, хто створив черговий блок.

Здійснювати діяльність з майнінгу криптовалют рекомендуємо попередньо зареєструвавши підприємницьку діяльність, визначивши при цьому відповідні види економічної діяльності. Для уникнення можливих переслідувань з боку правоохоронних органів необхідно мати пул договорів, що підтверджують легальність придбання майна для майнінгу, правомірність його знаходження у приміщенні тощо. Попередньо отримайте консультацію з питань оподаткування майнінгу.

 

Створення та правовий супровід криптовалютної біржі

Підбір оптимальної юрисдикції для здійснення діяльності криптовалютної біржі, оформлення документів для організації діяльності, відкриття рахунків, проведення консультацій тощо.

 

Правовий супровід проведення ICO

ICO (скорочено від англ. Initial Coin Offering) — первинна пропозиція (розміщення) монет (токенів) як форма залучення інвестицій в нові технологічні проекти та стартапи у вигляді емісії та продажу інвесторам нових криптовалют. ICO є однією з форм краудфандингу, — колективного фінансування, коли учасники фінансують розвиток компанії зараз для того, щоб отримати від неї якісь блага в майбутньому.

Поняття ICO нерозривно пов’язане з криптовалютами та технологією блокчейн. ICO реалізується у вигляді попередньої емісії компанією своєї криптовалюти і розподілення даної емісії серед зацікавлених осіб. Одиниці криптовалют, які продаються називаються монетами або токенами.

Розробляємо і перевіряємо:
— політику конфіденційності (Privacy policy)
— публічну оферту (Terms of use)
— договір про передачу токенів (Token sale agreement)
— інші договори (агентський, позики та ін.)

Поділитися з друзями: