Реєстрація торговельної марки є невід’ємною частиною ведення будь-якого успішного бізнесу. Здійснивши реєстрацію торговельної марки, правовласник отримує правову охорону належного йому позначення (слова, логотипу, слогана або будь-якої комбінація цих елементів).

Патентні повірені і юристи компанії Іннова допоможуть зареєструвати торговельну марку і отримають свідоцтво про реєстрацію.

Як ми працюємо

 • 1
  Ми приймаємо ваше замовлення на реєстрацію торговельної марки

  Замовлення приймаються з усієї України в зручній для вас формі.

 • 2
  Оцінюємо охороноздатність

  Проводимо перевірку на тотожність і схожість з раніше зареєстрованими торговельними марками

 • 3
  Реєструємо торговельну марку

  Ми оформляємо і подаємо в Укрпатент заявку, ведемо діловодство і листування за заявкою. За результатами нашої співпраці - ви отримуєте свідоцтво про реєстрацію.

Вартість реєстрації

Зазначена базова вартість послуг. Детальний розрахунок ви зможете отримати за запитом
Підготовка і подання документів
3000грн.
Визначаємо класи, складаємо і подаємо заявку, відстежуємо її статус, ведемо діловодство
Збір за подання заявки на торговельну марку в одному класі
3200грн.
Спалчується при поданні заявки на торговельну марку
Отримання свідоцтва
0грн.
Після позитивного рішення, отримуємо свідоцтво про реєстрацію торговельної марки
Збір за публікацію
600грн.
Слачується через 18-20 міс. з моменту подачі заявки
Державне мито
85грн.
Слачується через 18-20 міс. з моменту подачі заявки. Розмір державного мита зазначений для резидентів України.

Які бувають торговельні марки?

Відповідно до Закону України “Про охорону прав на знак для товарів і послуг” торговельна марка – позначення, за яким товари і послуги одних осіб відрізняються від товарів і послуг інших осіб.

Об’єктом торговельної марки може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, у тому числі власні імена, літери, цифри, зображувальні елементи, кольори, форма товарів або їх пакування, звуки, за умови що такі позначення придатні для відрізнення товарів або послуг одних осіб від товарів або послуг інших осіб.

Словесна

Складається лише зі слова

Зображувальна

Складається лише із зображення

Комбінована

Слово + зображення

На які товари або послуги буде розповсюджуватися правова охорона?

Пригадайте всі види діяльності

Перерахуйте всі товари і послуги, для яких ви плануєте використовувати торговельну марку вже зараз. Не забувайте, що ваша торговельна марка відноситься лише до тих товарів, які ви безпосередньо нею маркуєте. Якщо ви продаєте товари інших виробників - ви надаєте послуги з оптової або роздрібної торгівлі (35 клас МКТП).

Подумайте наперед

Які товари або послуги ви будете продавати протягом наступних п'яти років під зареєстрованою торговельною маркою? Дешевше включити трішки більше товарів в межах одного класу в заявку на реєстрацію торговельної марки, ніж потім окремо подавати на реєстрацію нову заявку.

Реєструйте з розумом

В заявці можна перерахувати всі товари і послуги. Але чи є у цьому сенс? Адже якщо протягом 5 років з дати реєстрації торговельної марки ви не будете її використовувати для зареєстрованих товарів і послуг, торговельну марку можуть припинити достроково.

Як відбувається реєстрація торговельної марки

Реєстрація торговельної марки проходить декільки етапів. До початку подання заявки рекомендовано провести попередній пошук для уникнення ризиків відмови у реєстрації
 • 1
  Підготовка заявки

  Підготовка документів для реєстрації торговельної марки. Як правило, документи готуємо протягом 1-2 робочих днів.

 • 2
  Подання в Укрпатент

  Матеріали заявки подаємо в Укрпатент. Документи оформлюються в електронній формі. Завдяки цьому ви отримуєте знижку 20% на оплату офіційних зборів.

 • 3
  Видача свідоцтва

  Після проходження експертиз та сплати офіційних зборів ми отримуємо свідоцтво на знак для товарів і послуг. Процедура від подання заявки до отримання свідоцтва займає приблизно 20-24 місці.

В процесі реєстрації заявка проходить дві експертизи: формальну експертизу і експертизу по суті (кваліфікаційну експертизу).

На стадії формальної експертизи встановлюється дата подання заявки і перевіряються документи на дотримання формальних вимог Закону.

Під час кваліфікаційної експертизи:

– знак перевіряється чи не суперечить він публічному порядку, принципам гуманності і моралі, вимогам Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”;

– знак досліджується на наявність підстав для відмови описаних вище.

Якщо експерт дійде до висновку, що подана на реєстрацію торговельна марка відповідає вимогам Закону, патентне відомство приймає рішення про реєстрацію.

Строк реєстрації торговельної марки складає приблизно 20-24 місяці з моменту подачі заявки.

Після цього залишиться сплатити збір за публікацію в офіційному бюлетені «Промислова власність» та державне мито за отримання свідоцтва на знак для товарів і послуг і стати власником зареєстрованої торговельної марки.

З моменту реєстрації ніхто не вправі використовувати торговельну марку без згоди правовласника. Власник може використовувати торговельну марку самостійно або передати право на використання іншій особі, а також забороняти використання торговельної марки іншим особам.

Використання торговельної марки без реєстрації не дає права забороняти використання такої ж торговельної марки іншим особам

Зареєструвати зараз!

Оформіть власну торговельну марку

Хто може бути власником торговельної марки?

Юридична або фізична особа

Власником торговельної марки буде компанія, людина або група осіб.

Той, хто її використовує

Майбутній правовласник торговельної марки повинен її використовувати. Якщо торговельна марка не використовується більше 5 років, то її правова охорона може бути припинена.

Той, хто їй відповідає

Торговельна марка не повинна вводити споживача в оману відносно місцезнаходження виробника товару. Наприклад, не можна зареєструвати торговельну марку «ITALMEBEL» для підприємця, що знаходиться в Україні.

Що вам дасть реєстрація торговельної марки

З моменту подання заявки на реєстрацію торговельної марки ви отримуєте певні права

Ви будете захищені від копіювання

Після того, як ваша заявка буде подана в Укрпатент, ніхто інший не зможе зареєструвати таку ж саму або дуже схожу торговельну марку.

 • Ви будете захищені від копіювання
 • Зможете захищатися від конкурентів

  Після отримання свідоцтва на знак для товарів і послуг ви зможете захищатися від конкурентів.

 • Зможете захищатися від конкурентів
 • Отримаєте захист в Україні

  Ваша торговельна марка  буде охоронятися лише на території України. Якщо ви плануєте розширювати бізнес за кордоном – ви в будь-який момент можете подати заявку на реєстрацію торговельної марки в інших країнах світу.

 • Отримаєте захист в Україні
 • Захист товарів і послуг, вказаних у заявці

  Торговельна марка охороняється лише для товарів і послуг, які ви вказали в заявці. Щоб добавити нові товари або послуги, вам потрібно подати нову заявку.

 • Захист товарів і послуг, вказаних у заявці
  • Зареєструвати зараз!

   Оформіть власну торговельну марку