Реєстрація торговельної марки швидко та надійно разом з Innova

Торговельна марка — це знак, за яким товари та послуги одних осіб відрізняються від товарів та послуг інших осіб. Для того, щоб зареєструвати і захистити торговельну марку, вона повинна бути унікальною і не використовуватись іншою компанією. Реєстрація торговельної марки забезпечить захист вашого бізнесу, допомагаючи йому створити сильний бренд та утримає інших від порушення ваших прав інтелектуальної власності.

Реєстрація торговельної марки

Коли потрібно реєструвати торговельну марку

Є кілька випадків, коли вам слід зареєструвати свою торговельну марку

Якщо ви плануєте продавати продукти чи послуги під цією торговельною маркою. Це має на меті захистити вас і ваших клієнтів від будь-якої плутанини або юридичних проблем, які можуть виникнути.

Якщо ви хочете заборонити іншим використовувати вашу торговельну марку без вашого дозволу. Це може допомогти припинити імітацію вашого бренду та зберегти цінність вашого бізнесу.

Якщо ви хочете використовувати свою торговельну марку на міжнародному рівні, доцільно зареєструвати її в країні або країнах, де ви плануєте вести бізнес. Це забезпечить повний захист ваших прав.

Переваги реєстрації торговельної марки від Innova

Реєстрація торговельної марки має багато переваг
 • Вона надає власнику виключні права на використання знаку стосовно товарів або послуг, для яких він зареєстрований. Це означає, що інші підприємства не можуть використовувати ідентичний або подібний знак без дозволу, і що власник може звернутися до суду, якщо вони це зроблять.
 • Зареєстрована торговельна марка може діяти як цінний актив для бізнесу, допомагаючи зміцнити впізнаваність бренду та його лояльність.
 • Ще може допомогти утримати інших від копіювання чи порушення прав на інтелектуальну власність власника, надаючи їм додатковий захист від конкурентів на ринку.

Поетапна реєстрація торговельної марки

Процес реєстрації торговельної марки не складний, але необхідно виконати кілька кроків
 • 1
  Подача заявки

  Заявник повинен подати заявку в Укрпатент. Заявка повинна містити опис знаку, а також товарів або послуг, з якими він буде використовуватися.

 • 2
  Перегляд заявки

  Далі Укрпатент перегляне заявку, щоб переконатися, що вона відповідає всім вимогам законодавства. Якщо так, знак буде опубліковано в Офіційному віснику.

 • 3
  Подання заперечень

  На цьому етапі кожен, хто вважає, що реєстрація знаку може зашкодити йому, може подати заперечення на заявку.

 • 4
  Видача свідоцтва

  Якщо ніхто не подає заперечення, або якщо у задоволенні заперечення буде відмовлено, знак буде зареєстровано та видано свідоцтво про реєстрацію.

Загалом, реєстрація торговельної марки є відносно простим процесом, який включає кілька кроків. Хоча спробувати заощадити гроші, пропустивши деякі з цих кроків, може бути спокусливим, у довгостроковій перспективі це може обійтися дорожче.

Тому, якщо ви плануєте подати заявку на торговельну марку, найкраще звернутися за професійною юридичною консультацією та виконати необхідні кроки, щоб переконатися, що ваша реєстрація пройде успішно.

Для отримання більш детальної інформації, зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотній дзвінок прямо зараз

Чому варто співпрацювати з Innova?

Переваги співпраці саме з нами

Як ви, можливо, вже чули, реєстрація бренду важлива, якщо ви хочете гарантувати, що ваша компанія або продукт отримає повний юридичний захист. Без реєстрації вашої торговельної марки інші особи потенційно можуть використати вашу репутацію та добре ім’я на свою користь, що може бути катастрофічним для бізнесу.

У нашій компанії ми подбаємо про всі деталі реєстрації торговельної марки, щоб ви могли зосередитися на веденні свого бізнесу, не турбуючись про потенційні юридичні проблеми в майбутньому. 

Ми заповнюємо та подаємо на реєстрацію всі необхідні документи протягом 1 робочого дня, щоб вам не довелося витрачати години на з’ясування всіх деталей реєстрації та на можливі очікування в роботі з державними установами. Крім того, ми гарантуємо, що наші ціни є конкурентоспроможними та доступними в порівнянні з іншими професіоналами в цій галузі з аналогічним рівнем кваліфікації.

Хочете дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти вам захистити ваш бренд? Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб почати!

Свої бренди нам довіряють

Компанії, яким ми зареєстрували торговельні марки

Відгуки клієнтів

Вікторія

''Очень благодарна компании о предоставлении консультации, относительно прав интеллектуальной собственности''
Олег

''Постоянно пользуюсь услугами компании! Спасибо за прекрасное отношение к клиентам!''
Оксана

''Співпраця зі спеціалістами компанії залишила позитивні враження. Поставлені цілі були досягнуті, дякуючи професіоналізму команди''

З іншими відгуками наших клієнтів ви можете ознайомитись на Google-картах

Вартість реєстрації торговельної марки

Зазначена базова вартість послуг. Детальний розрахунок можна отримати за запитом
Підготовка і подання документів, ведення діловодства
3 500
Визначаємо перелік товарів і послуг, готуємо і подаємо заявку на реєстрацію, відстежуємо її статус, ведемо діловодство з Укрпатентом
Збір за подання заявки на торговельну марку
3 200
Розмір збору для заявок, що подаються в електронній формі для одного класу товарів і послуг. Сплачується при поданні заявки на торговельну марку
Отримання свідоцтва
1 000
Подаємо платіжні документи для публікації, отримуємо свідоцтво про реєстрацію торговельної марки та передаємо його вам
Збір за публікацію
600
Для отримання свідоцтва необхідно сплатити збір за публікацію. Сплачується через 18-20 міс. з моменту подання заявки
Державне мито
85
Для отримання свідоцтва потрібно сплатити державне мито. Сплачується через 18-20 міс. з моменту подання заявки. Розмір державного мита зазначений для резидентів України.

Для отримання більш детальної інформації, зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотній дзвінок прямо зараз!