Відповідь на повідомлення про можливу відмову у реєстрації торговельної марки.

На етапі розгляду експертом заявки на торговельну марку Ви можете отримати повідомлення про можливу відмову у реєстрації торговельної марки (форма Т-9) відносно усього заявленого Вами переліку товарів і послуг або його частини, якщо у експерта з’являться сумніви щодо правомірності реєстрації Вашої торговельної марки.

Повідомлення про можливу відмову у реєстрації торговельної марки не є остаточним рішенням.

На даному етапі Ви ще можете навести експерту аргументи на користь реєстрації торговельної марки. Наведення аргументів необхідно здійснювати у письмовій формі з додаванням доказів, які свідчитимуть про наявність підстав на користь реєстрації Вашої торговельної марки. Найчастіше такий документ називається – мотивована відповідь на повідомлення про можливу відмову.

Підготовка мотивованої відповіді має свої особливості, тому якомога швидше звертайтесь до нас за консультацією.

Адвокати та юристи компанії Іннова допоможуть підготувати і подати мотивовану відповідь на повідомлення експерта про можливу відмову у реєстрації торговельної марки.

Зателефонуйте або напишіть нам і ми надамо Вам детальну консультацію.

Скільки коштує підготувати мотивовану відповідь?

Детальний розрахунок Ви отримаєте після здійснення правового аналізу заявки та документів. Важливо підготувати мотивовану відповідь на попередню відмову у реєстрації торговельної марки зібравши максимальну кількість доказів на користь реєстрації.
Підготовка і подання документів в Укрпатент
4000грн
Збирання доказів, підготовка і подання мотивованої відповіді на попередню відмову у реєстрації торговельної марки
Правовий аналіз підстав для попередньої відмови
2000грн
Для заявок, що подані нами аналіз здійснюється безкоштовно

Як ми працюємо

 • 1
  Ми приймаємо ваше замовлення

  Замовлення приймаються з усієї України в зручній для вас формі.

 • 2
  Оцінюємо перспективи

  Проводимо аналіз наданих документів та оцінюємо перспективи подання мотивованої відповіді на попередню відмову у реєстрації торговельної марки

 • 3
  Готуємо документи і подаємо мотивовану відповідь

  Ми формуємо доказову базу, готуємо документи і подаємо їх до Укрпатенту

В який строк можна подати мотивовану відповідь?

Протягом двох місяців від дати отримання повідомлення про можливу відмову у реєстрації торговельної марки. Даний строк може бути продовжений до 6 місяців за умови сплати офіційного збору.

Процедура розгляду мотивованої відповіді

Мотивована відповідь на попередню відмову у реєстрації торговельної марки подається до Укрпатенту.

У ній заявник наводить аргументи та надає докази на користь реєстрації торговельної марки. Одним з  аргументів можу бути, зокрема може бути лист-згода на реєстрацію Вашої торговельної марки від власника протиставленої торговельної марки. Ще одним популярним способом для подолання попередньої відмови у реєстрації торговельної марки є скорочення заявленого переліку товарів або послуг.

За результатом розгляду мотивованої відповіді експерт приймає рішення про реєстрацію торговельної марки відносно усього або частини переліку товарів і послуг або про відмову у реєстрації торговельної марки, про що зазначається у висновку експертизи. Копія рішення Укрпатенту надсилається заявнику.

Якщо за результатами такого розгляду Укрпатент приймає рішення про відмову у реєстрації торговельної марки, дане рішення може бути оскаржене до Апеляційної палати або до суду.

Отримати консультацію!

Відстоюйте ваші права

Якщо Ви бажаєте зареєструвати нову торговельну марку переходьте у розділ реєстрація торговельної марки.